Monacor SPEECH-100D Profesjonalna mównica z
Nowy produkt
Produkt archiwalny.
MON-SPEECH-100D
Zapytaj o produkt
* Pola wymagane
Anuluj lub
Wysokiej jakości, innowacyjne rozwiązanie do mobilnych zastosowań: wykładów, odczytów itp. Aktywna mównica SPEECH-100D łączy w sobie perfekcyjną jakość dźwięku, możliwości mocowe oraz wygodę użytkowania. Wbudowany akumulator umożliwia mobilne zastosowanie. SPEECH-100D pozwala zamienić niemal każde pomieszczenie w audytorium, zarówno na stałe, jak i czasowo na potrzeby bieżącego wydarzenia.Wbudowany wzmacniacz oraz zestaw głośnikowy pozwala nie tylko na transmisję mowy, ale także na emisję muzyki podczas prezentacji. Wystarczy podłączyć mikrofon na gęsiej szyi i/lub źródło dźwięku, włączyć i gotowe. Profesjonalna mównica z kolumną głośnikową i wbudowanym odbiornikiem bezprzewodowym Profesjonalna mównica z kolumną głośnikową i wbudowanym odbiornikiem bezprzewodowym Wbudowany cyfrowy (klasa D) wzmacniacz miksujący oraz zestaw głośnikowy 80W Zasilanie z wbudowanego akumulatora żelowego 2 x 12V/7Ah (czas pracy: do 16h) Wbudowana automatyczna ładowarka 1 wejście uniwersalne mikr. (XLR)/linia (6.3mm) 1 wejście liniowe stereo (RCA) Regulatory poziomu wejściowego 2 absorbujące wstrząsy gniazda XLR do podłączania 2 opcjonalnych mikrofonów na gęsiej szyi (każdy wykorzystuje wejście mikrofonowe) lub jednego mikrofonu i jednej diodowej lampki na gęsiej szyi (wyposaż. dodatk.) Zasilanie phantom 12V dla mikrofonów elektretowych 1 wyjście liniowe stereo (RCA) Gniazdo NEUTRIK SPEAKON (8?) do podłączania zewn. głośnika 2-drożny zestaw głośnikowy Wysokiej jakości drewniana obudowa z wymiennymi dolnymi płytami: czarną i w kolorze drewna Blat ze schowkiem na dokumenty Dostarczana w 2 paczkach Dostarczana bez mikrofonów na gęsiej szyi i lampki. Odpowiednie mikrofony EMG-650P oraz lampka diodowa GNL-304 dostępne jako wyposaż. dodatk. Odpowiedni mikrofon lub nadajniki kieszonkowe: TXS-821HT, TXS-820HSE, TXS-820LT lub TXS-820SX dostępne jako wyposaż. dodatk. Nie wymaga licencji w krajach UE.
Moc znamionowa RMS: 80 W
Moc muzyczna MAX: 120 W
Pasmo przenoszenia: 70-20000 Hz
Częstotliwość nośna: 863,05 MHz
Zasięg: ?25 m
Wejścia: 2 mV (mic 1), 13 mV (line), 20 mV (mic 2-3), 100 mV (aux)
Link: -
THD: -
Max SPL: -
Korektor, niskie: -
Korektor, średnie: -
Korektor, wysokie: -
Zasilanie: bateria akumul. 2 x 12 V/7 Ah,12 V/1.5 A z doł. zasilacza
Dopuszcz. temp. otoczenia: 0-40 °C
Wymiary: 525 x 1120 x 440 mm
Waga: 32,1 kg
Połączenia: 1 x XLR (mic 1) 1 x 6.3 mm (line), 2 x XLR (mic 2-3), 1 x RCA L/R (aux), 1 x RCA L/R (line out), 1 x NEUTRIK SPEAKON (zewn. głośnik)