RCF LF18X401 Woofer 18" 1500W
Woofer 18" 1500W
Produkt archiwalny.
ARC-11100089
Zapytaj o produkt
RCF LF18X401 Woofer 18" 1500W
RCF LF18X401 Woofer 18" 1500W
Woofer 18" 1500W
* Pola wymagane
Anuluj lub
Bardzo liniowa charakterystyka przenoszenia częstotliwości, ekstremalnie wysoka moc przy jednoczesnym generowaniu najniższych zniekształceń harmonicznych spośród wszystkich porównywalnych 18-calowych przetworników w całym zakresie ich zastosowań. W LF18X401 zastosowano zespół membrany wypełnionej włóknami oraz potrójne zwijane górne zawieszenie. Ta kombinacja zapewnia niezwykłą wytrzymałość oraz maksymalny skok od szczytu do szczytu wynoszący 50 mm. Nowy, podwójnie wymuszony system hiper-wentylacji gwarantuje bardzo skuteczne przewietrzanie cewki głośnikowej, zapewniające minimalną stratę mocy i niesamowitą zdolność przenoszenia mocy.